Zdroj záložního napájení pro datová centra

UPS Galaxy VS

Nový zdroj záložního napájení UPS Galaxy VS poskytuje výkon v rozsahu od 10 kW do 150 kW a flexibilní provozní režimy pro IT, datová centra i použití v kritických aplikacích. Je vhodným řešením pro menší datová centra, telekomunikace, infrastrukturu obchodů i oblast dopravy.

Galaxy VS nabízí řadu řešení, která dovolují efektivně optimalizovat celkové náklady spojené s vlastnictvím. To zahrnuje špičkovou účinnost v normálním a ECOnversion režimu, což je unikátní provozní režim s účinností až 99 % splňující Class 1 normy IEC 62040-3 – bezvýpadkový přechod na baterie či do online režimu. Galaxy VS také zjednodušuje dimenzování UPS díky hodnotě výstupního účiníku 1 i při provozní teplotě 40 °C. Účinnost vhodně doplňuje špičková dostupnost s plnou ochranou normálního provozního režimu při širokém rozptylu vstupního napětí.

Pro účinnou ochranu napájení je zásadní rychle obnovit runtime baterií. UPS Galaxy VS toho dosahuje pomocí inovativní funkce pro rychlé dobíjení, které je až třikrát rychlejší. U vybraných modelů řady nabízí Galaxy VS chytré modulární zapojování baterií, tzn. možnost výměny baterií přímo uživatelem, připojení dalších baterií pro větší kapacitu zálohy, monitoring baterií a flexibilní runtime. Standardní funkcí je podpora úsporných Li-Ion baterií.

Management rizik je s Galaxy VS snadný. Modulární odlehčená skříň je designována tak, aby zajistila plný servisní přístup pouze odklopením předního panelu. Tak se minimalizuje potřebná plocha pro instalaci. Součástí systému je aplikace pro chytré telefony, která zajišťuje v reálném čase a odkudkoliv přístup ke statusu, upozorněním a prediktivní analýze UPS skrze platformu EcoStruxure IT.

Související články

Leave a Comment