Společnost INTERCOM SYSTEMS se zařadila do klubu Gold partnerů společnosti Cisco

DATACENTER NETWORK NEWS

Praha – INTERCOM SYSTEMS a.s. se stala sedmou společností v Česku, která získala nejvyšší partnerskou certifikaci Cisco Gold Certified Partner.

Získání tohoto exkluzivního statusu potvrzuje rozsáhlé zkušenosti s produkty Cisco a také široký tým specialistů připravených pomoci zákazníkům s budováním a transformací jejich IT.

Společnost INTERCOM SYSTEMS a.s. s Ciscem spolupracuje již od roku 1991 a je tak nejdéle působícím Cisco partnerem v Česku. V roce 2005 společnost získala statut Cisco Silver Certified Partner. K získání nejvyšší úrovně Cisco Gold Certified Partner musí partnerská společnost prokázat vysokou úroveň profesionality a znalostí svého týmu. V něm musí být mimo jiné alespoň 12 certifikovaných Cisco profesionálů. Kromě toho musí společnost získat alespoň čtyři architekturní Cisco specializace a také plně implementovat požadované procesy společnosti Cisco.

Postup z úrovně Silver na úroveň Gold je pro nás důležitým milníkem. Znamená to, že společnost Cisco ocenila naše zkušenosti s jejími produkty, ale především naši schopnost poskytnout zákazníkům širokou škálu služeb na nejvyšší úrovni ve všech fázích životního cyklu produktů Cisco“ říká Jan Šíp, obchodní a technický ředitel společnosti INTERCOM SYSTEMS a.s.

INTERCOM SYSTEMS a.s. disponuje architekturními specializacemi na úrovni Advanced z oblastí Data Center, Enterprise Networks, Service Provider a Security. Kromě toho má ještě autorizace Academy Network Partner a Authorized Technology Provider – Identity Services Engine a je oprávněna poskytovat vlastní servisní služby s přidanou hodnotou založené na programu Cisco Partner Support Service.

O společnosti INTERCOM SYSTEMS a.s.

Společnost INTERCOM SYSTEMS a.s. působí dlouhodobě v oblasti komunikačních a síťových technologií, tj. již od roku 1991, kdy byla založena. Předmětem činnosti společnosti je návrh a realizace řešení počítačových sítí a datových center. Součástí činnosti jsou i dodávky aktivních prvků a poskytování služeb s přidanou hodnotou. V posledních letech se společnost specializuje převážně na přepínání a směrování v počítačových sítích, bezpečnost síťových řešení, bezdrátové sítě, unified communications a datová centra.

Od svého založení v roce 1991 je obchodním partnerem Cisco Systems, Inc. a to dokonce historicky prvním na českém trhu!

V oblasti datových center se společnost orientuje na produkty dalších předních výrobců komponentů datových center a je partnerem VMware, EMC2, NetApp a HP.

Související články

Leave a Comment