Perf-iT & PRO-AT se stávají součástí společnosti ATS Global

Perf-IT web

Společnosti Perf-iT & PRO-AT se stali součástí ATS Global, aby podpořili ambiciózní plán dostat se na akciovou burzu. Obě holandské firmy jsou odborníky na systémy pro správu dat, datová centra a průmyslovou automatizaci. Mezi jejich zákazníky patří operátoři datových center, nemocnice, distribuční sklady a výrobci potravin.

Martin Matse, ředitel a vlastník Perf-iT & PRO-AT uvedl: “Už nějakou dobu si uvědomuji, že máme unikátní IT/OT systém pro datová centra a velké průmyslové podniky. Naše řešení pro automatizaci a SCADA zajišťují efektivní provoz těchto zařízení, snižují například náklady na energie díky přehlednému zobrazení provozních údajů. Vím, že nabízet naše systémy globálně vyžaduje čas a investice. ATS Global nám nabízí obojí. Můžeme nyní roztáhnout křídla nad světovým trhem od Číny přes Evropu až do USA.”

Kevin Partington, COO pro ATS EMEA (zahrnuje země Evropy, Středního Východu a Jižní Afriku), to okomentoval slovy: “Je úžasné pracovat s jejich týmem. Nejenom že jsme na stejné kulturní vlně, máme i podobnou odbornou zkušenost, což nám umožňuje, abychom se shodli na zákaznické strategii a včas dokončili práci v rámci stanoveného rozpočtu. Zároveň si jsem jist, že jsme získali důležitý díl ze skládačky jménem Průmysl 4.0. Tento díl se může přidat do sady ATS pro IT/OT řešení. Naše balíky služeb jako je Technická podpora 24/7 a ATS Enterprise Security se naopak okamžitě zařadí do nabídek specialistů Perf-iT’s & PRO-AT, abychom zabezpečili nepřetržitý provoz datových center.”

Integraci obou společností povede Rob Valent, ředitel divize ATS Benelux. Martin Matse se zaměří na globalizaci, podporu mu poskytne Paul Bron, CEO společnosti ATS Global.

O společnosti Perf-iT & PRO-AT
Perf-iT je softwarová společnost, která vytváří, distribuje a zavádí systémy pro řízení infrastruktury datových center (DCIM). Založena byla v roce 2007 a mezi první zákazníky patřily zpracovatelské podniky. Od té doby bylo naším posláním zjednodušit uživatelské rozhraní pro provozní úkoly v datovém centru. Jednoduchost znamená menší šanci pro chyby. Méně chyb znamená méně prostojů, lepší kvalita a samozřejmě i snížení nákladů. Abychom vytvořili toto snadno použitelné rozhraní, investovali jsme hodně času do automatizace postupů a předdefinovaných elementů, které naši zákazníci mohou používat v rámci funkce “drag & drop”.

Související články

Leave a Comment