IBM uzavírá datová centra v Dallasu, Melbourne a Houstonu

Dallas USA

V rámci své strategie modernizace datových center IBM ukončila provoz několika datových center v USA a plánuje uzavření dalších tří po celém světě.

Big Blue uvedla, že stará zařízení se stala „nevhodnými pro modernizaci“. Zařízení IBM D2, D6, D7 a H2 v Dallasu a Houstonu již nejsou podporována a pro zákazníky jsou od 30. října nedostupná.

IBM také 30. listopadu 2020 vypne své DAL7, MEL01 a SEA01 v Dallasu, Melbourne a Seattlu.

Pracovní zátěže v USA budou přeneseny na zařízení IBM DAL10, DAL12, DAL13 v Dallasu, zatímco pracovní zátěže společnosti v Melbourne budou přeneseny na IBM SYD01, SYD04 a SYD05 v Sydney.

IBM Cloud ve svém prohlášení uvádí: „IBM Cloud významně investuje do infrastruktury datových center. Mezi tyto investice patří zavádění novějších datových center a vícezónových oblastí (MZR) určených k poskytování odolnější architektury s vyšší úrovní propustnosti a redundance sítě. Součástí této strategie modernizace je uzavření starších datových center, která nejsou vhodná pro upgrade. Jak se tento přechod blíží, je k dispozici nápověda, která vám pomůže při migraci do moderních datových center. “

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment