Inovace od Dell Technologies zlepšují správu, automatizaci a ochranu prostředí VMware

VMware vSphere Virtual Volumes

Společnost Dell Technologies představila několik inovací svého infrastrukturního portfolia pro prostředí VMware. Jejich cílem je pomoci zákazníkům lépe chránit, spravovat a podporovat tradiční i moderní aplikace v okrajových prostředích, datových centrech a v hybridních cloudech.

Nové integrace v oblasti HCI, cloudu, úložišť a ochrany dat s nejnovějšími vydáními softwaru VMware pomáhají zákazníkům inovovat v okrajových prostředích, datových centrech a hybridních cloudech.

Zároveň s vydáním nejnovějších verzí produktů VMware včetně vSphere, vSAN a VMware Cloud Foundation s podporou řešení Tanzu rozšiřuje Dell Technologies podporu těchto technologií v celém svém infrastrukturním portfoliu v podobě úzce integrovaných řešení Dell Technologies Cloud, Dell EMC VxRail, Dell EMC PowerProtect, Dell EMC PowerEdge a dalších.

Dell EMC VxRail, jediný HCI systém navržený společně s VMware, je vůbec první systém integrovaný s VMware vSphere s Tanzu. Zákazníkům umožní jednoduše a rychle zavádět Kubernetes s jednoduchým nasazením a poskytováním prostředků. Široké portfolio infrastrukturních produktů Dell umožňuje zákazníkům nasadit VMware Tanzu způsobem, jaký nejlépe vyhovuje jejich IT strategii – s využitím ověřené architektury, klastru VxRail nebo cloudové platformy Dell Technologies.

Inovace úložišť pro prostředí VMware

Inovace v oblasti úložišť Dell Technologies pomáhají zákazníkům jednoduše spravovat tradiční i moderní aplikace v prostředích VMware a přistupovat k nim.

  • Dell EMC PowerMax zjednodušuje správu VMware – Replikace Dell EMC PowerMax je nyní integrována s VMware vSphere Virtual Volumes (vVols) a VMware Site Recovery Manager. To zjednodušuje správu VMware a zkracuje dobu nutnou k poskytnutí prostředků, replikaci a zavedení pravidel na úrovni služeb. Zákazníci mohou modernizovat svoji infrastrukturu a zároveň chránit své nejdůležitější aplikace. Nová funkce Cloud Mobility pro Dell EMC PowerMax nabízí jednoduchý přenos dat z lokálních prostředí do veřejných cloudů. Zákazníci mohou snížit náklady na 1 GB u dlouhodobě uložených dat až o 50 % a zároveň uvolnit kapacitu v PowerMax pro lokální aplikace s vyšší prioritou, a tím prodloužit životnost diskového pole. Nejrychlejší podnikové úložiště na světě nabízí vylepšené bezpečnostní funkce a funkci Smart DR pro vyšší odolnost dat a úspornost.
  • Dell EMC ObjectScale přináší objektový přístup do VMware Cloud Foundation – Dell Technologies předvádí ukázku své objektové úložné platformy příští generace založené na Kubernetes, Dell EMC ObjectScale, která je v současné době k dispozici v rámci programu předběžného přístupu. Řešení ObjectScale umožňuje vývojářům zajišťovat moderním stavovým aplikacím na vyžádání úložiště cloudového rozsahu kompatibilní s S3. Tím, že je možné objektové ukládání – což je zásadní součást architektur nativně cloudových aplikací – zavádět přímo prostřednictvím vSphere, získávají zákazníci potřebné předpoklady pro poskytování moderních aplikací a lepší sladění vývoje s provozem IT. Řešení ObjectScale je koncipované jako horizontálně rozšiřitelné s geograficky rozptýlenou architekturou. Poskytuje datové úložiště pro okrajová, datacentrová a hybridní cloudová podniková prostředí.

Moderní ochrana dat v prostředích VMware

Dell Technologies zavádí pokročilé schopnosti pro správu a zálohování u řešení PowerProtect Data Manager v prostředích VMware. Nové funkce na ochranu dat zahrnují:

  • Podpora Tanzu v PowerProtect Data Manager – Dell EMC PowerProtect Data Manager pomáhá zákazníkům provozovat a chránit důležité moderní aplikace. Podporuje proto nyní portfolio VMware Tanzu, včetně klastrů Tanzu Kubernetes, klastrů Kubernetes ve vSphere, Tanzu Kubernetes Grid (TKG) a Tanzu Kubernetes Grid Integrated (TKGI) v lokálním prostředí a ve veřejných cloudech.
  • Správa úložiště VMware podle pravidel a ochrana VMware Cloud Foundation – Novou integrací v PowerProtect Data Manager vzniká jediné řešení, které poskytuje nativní správu úložiště vCenter na základě pravidel na ochranu virtuálních strojů (VM). To umožňuje správcům virtuální infrastruktury ušetřit čas díky využití pracovních postupů známých z prostředí vSphere k nastavení pravidel na ochranu dat. PowerProtect Data Manager v nejnovějším vydání navíc nabízí řešení certifikované společností VMware na ochranu infrastrukturní vrstvy VMware Cloud Foundation.
  • Vylepšená ochrana důležitých VM – Dell Technologies představuje preview nové funkce nástroje PowerProtect Data Manager, která odstraňuje nutnost pozastavit virtuální stroj po dobu zálohování. Nové technologie snímkování a přesunu dat umožňují zálohovat kriticky důležité VM bez narušení provozu. Podniky tedy nemusí volit mezi dostupností a bezpečností, protože všechny VM jsou chráněné a aktivní i během zálohování.

Související články

Leave a Comment