EdgeMicro získala 5 milionů dolarů na financování expanze

EdgeMicro

Společnost EdgeMicro, která pro projekty Edge zavádí mikro datová centra založená na kontejnerech, uzavřela dohodu s investory o financování ve výši 5 milionů USD.

V průběhu celého procesu působila jako finanční poradce společnosti EdgeMicro investiční společnost DH Capital, LLC.

EdgeMicro, který byl spuštěn v roce 2017 s plánem rozmístění mikro datových center v buněčných věžích za účelem poskytování distribuovaných IT zdrojů, od té doby rozmístil tři datová centra v jižních Spojených státech v Austinu v Texasu; Tampa, Florida; a Raleigh, Severní Karolína, podle oznámení z října 2019.

Nový kapitál bude použit ke spuštění několika dalších mikro datových center. EdgeMicro říká, že nová zařízení budou oznámena v příštích týdnech, přičemž umístění budou dokončena prostřednictvím spolupráce mezi společností EdgeMicro a její klientskou základnou.

Dodatečný kapitál také pomáhá vytvářet a dodávat rozšiřující řešení, která zjednodušují úspěšné nasazení organizací na okraji.

Mike Hagan, zakladatel a generální ředitel společnosti EdgeMicro řekl: „EdgeMicro nadále prokazuje svou schopnost škálovat rychle. Náš tým je i nadále vysoce zaměřen na poskytování kolokačních řešení s rychlostí, efektivitou a spolehlivostí, které společnosti potřebují.”

Kromě zajištění financování rozšířila EdgeMicro také svůj vedoucí tým s Lauri Abrahamsonovou, která se přestěhuje ze své poradenské role do společnosti jako ředitelka rozvoje podnikání a Christian Kersgard bude vedoucím manažerem poskytování služeb.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment