Corning EDGE 8: 40G řešení pro datová centra

Corning TelcoVNT

CorningOptická vlákna Corning® ClearCurve® multimode a singlemode s optimalizovaným poloměrem ohybu jsou základním prvkem systému zajišťující spolehlivost při navrhování zákaznických řešení – a to díky výraznému snížení makroohybů v nejnáročnějších podmínkách.

CorningTato technologie umožňuje společnosti Corning poskytnout výrazně vyšší hustotu v celém rozsahu. Jedná se o kombinaci s jednoduchým designem a integrací pro LAN a SAN sítě v rámci datového centra, zatímco předkonektorované komponenty zkracují výrazně čas instalace a umožňují rychlejší přepojování, přidávání komponent a případné změny v instalaci.

Corning EDGE ™ řešení bylo prvním předkonektorovaným optickým kabelážním systémem, speciálně navrženými pro datová centra. Jeho výhody a přínos, který systém EDGE poskytuje, se stále potvrzují.

Hustota, dostupnost sítě, rychlost, jednoduchost s chytrou migrací patchů pro uspokojení i budoucích požadavků – Corning EDGE to vše řeší za vás.

TelcoVNTTechnologie switchů a transceiverů dle jejich rozsahu jasně ukazují, že přenosové rychlosti v rozmezí od 1G do 400G budou založeny buď na dvouvláknovém (Base-2) nebo osmivláknovém (Base-8) řešení.

Toto je motivace pro řešení EDGE8™. Veškerá přidaná hodnota našeho originálního řešení EDGE s vynikající strukturou sítě, zlepšeným výkonem propojení a 100% využití optických vláken je v provedení Base-8.

Corning EDGEŘešení EDGE8 zhodnocuje vaše datové centrum ve všech klíčových oblastech:

– nejlepší ve své třídě pro vysoko hustotní řešení,

– jednoduchý přístup ke všem komponentům bez použití nástrojů,

– modulární komponenty,

– 100% využití optického vlákna,

– komponenty s nízkým útlumem,

– optimalizovaná patch kabeláž,

– optimalizované mapování portů, jednoduchá identifikace.

EDGE řešení je možné představit a shlédnout v showroomu společnosti TelcoVNT ve Vestci.

Související články

Leave a Comment