Záložní zdroje APC Easy UPS 1 Ph Online

APC Easy UPS 1 Ph Online

APC logoAPC by Schneider Electric přichází s novou řadou záložních zdrojů APC Easy UPS 1 Ph Online, která byla navržena pro potřeby malých a středních podniků v náročných podmínkách. Jedná se vysoce kvalitní a cenově výhodné záložní zdroje s prodlouženou dobou provozu, bez baterií, které fungují v širokém rozsahu napětí a nestálých podmínkách zatížení.

Modely APC Easy UPS 1 Ph Online jsou dostupné v provedení „Tower“ s maximálním výstupním výkonem 1, 2, 3, 6, 10 kVA a v provedení „Rack“ s maximálním výstupním výkonem 6 a 10 KVA a byly na navrženy tak, aby poskytovaly čisté a nepřetržité napájení všech zařízení v případě napájení z generátoru. Díky širokému rozsahu vstupního napětí (110–300 VAC, při 60% zatížení) funguje i v náročných elektrických prostředích a prodlužuje životnost baterií. Vysoké hodnoty účinnosti – 0,8 PF pro 1, 2, 3 kVA a 0,99 PF 0,99 pro 6 a 10 kVA jsou zaručovány i při nižším provozním výkonu.

Efektivní údržbu zajišťuje upozorňování na změny stavu jednotky UPS a parametrů napájení či varovný signál, pokud není k dispozici záložní energie. Pravidelné vlastní testování baterie zajišťuje včasné zjištění nezbytné výměny baterie a rovněž je poskytována analýzy problémů se včasným varováním, což umožňuje proaktivní výměnu součástek.

Rovněž ovládání je snadné díky LED indikátorům, které poskytují čitelné údaje o stavu napětí v síti, jednotkách UPS a baterii a grafickému displeji LED, jenž zobrazuje diagramy režimu provozu, parametry systému a výstrahy. Dále je poskytováno vzdálené řízení napájení UPS přes síť prostřednictvím Powerchute Business Edition. SmartSlot nabízí možnost nastavení funkcí jednotky UPS pomocí karet pro správu. Správu jednotek UPS lze realizovat přes rozhraní USB nebo přes sériový port.

Zapomenout nesmíme ani na ECO režim, který přemosťuje nepoužívané elektrické komponenty v době dobrých napájecích podmínek a dosahuje velmi vysoké provozní účinnosti bez jakéhokoli omezení ochrany.

Související články

Leave a Comment