Atos lídrem outsourcingu datových center a řízené služby hybridní infrastruktury

Atos lídrem outsourcingu datových center

Společnost Gartner označila společnost Atos za lídra ve svém Magickém kvadrantu pro outsourcing datových center a řízené služby hybridní infrastruktury v Evropě i v Severní Americe. Atos byl za lídra v reportu pro Evropu označený již osmkrát po sobě, v případě zprávy pro Severní Ameriku již třetí rok v řadě.

Gartner hodnotil 20 poskytovatelů outsourcingu datových center (DCO) a řízených služeb hybridní infrastruktury (HIMS) v Evropě a dalších 20 v Severní Americe. Kritérii byla úplnost vize a schopnost realizovat ji.

„Je skvělé, že Gartner opět ocenil naši pozici globálního lídra v datových centrech a infrastrukturních službách. Jde o klíčovou část naší nabídky a věříme, že toto hodnocení potvrzuje naši schopnost nabízet zákazníkům vynikající služby, které jsou základem pro organizace snažící se prosadit transformativní digitální změnu,“ řekl Eric Grall, výkonný senior viceprezident a šéf oddělení globálních operací a infrastruktury & datového managementu ve společnosti Atos.

Strategie ADVANCE 2021 je tříletý plán, kterým Atos pomáhá zákazníkům čelit narušením vyvolaným digitální transformací. Jeho cílem je umožnit zákazníkům bezpečně spravovat data a využívat jejich hodnotu pro vytváření nových pohledů na vlastní byznys.

Strategie ADVANCE 2021 se zaměřuje na rozvoj a udržení pozice digitálního lídra; podporuje hybridní orchestraci a cestu do cloudu včetně nabídek kybernetické bezpečnosti, IoT a analytiky velkých dat.

Související články

Leave a Comment