PowerStore: Moderní infrastrukturní platforma pro ukládání dat

PowerStore

Společnost Dell Technologies představila Dell EMC PowerStore – moderní infrastrukturní platformu založenou na špičkových technologiích určenou pro náročné požadavky datové éry, která je až sedmkrát rychlejší a vykazuje třikrát kratší odezvu než předchozí midrange storage systém Dell EMC. Jde o jediné zařízení, na kterém lze díky funkci AppsON provozovat virtualizované workloady VMware a softwarové aplikace přímo na diskovém poli, což přináší rychlejší přístup k datům a kratší odezvu.

PowerStore s dostupností na úrovni 99,9999 % umožňuje podnikům urychlit rozhodování a přístup k datům a zvýšit výkon aplikací:

 • Libovolný workload – PowerStore zjednodušuje IT infrastrukturu díky podpoře širokého spektra tradičních i moderních workloadů na výkonově i kapacitně rozšiřitelné architektuře pro blokové a souborové ukládání a virtuální svazky VMware vVols.
 • Optimalizovaný výkon – PowerStore je sedmkrát rychlejší a vykazuje třikrát kratší dobu odezvy než předchozí midrange disková pole Dell EMC, a to díky konstrukci založené výhradně na technologii NVMe a podpoře Storage Class Memory jako trvalého úložiště s využitím dvouportových SSD disků Intel Optane.
 • Efektivita bez kompromisů – Zákazníci mohou ušetřit rozpočet na IT a kapacity díky trvale aktivní deduplikaci, kompresi a garantované redukci dat v poměru 4:1.

Strojové učení a inteligentní automatizace umožňují rychlejší poskytování aplikací a služeb, přičemž ušetří až 99 % času, který pracovníci typicky stráví vyvažováním svazků.

 • Programovatelná infrastruktura zjednodušuje vývoj aplikací a zkracuje dobu nutnou k jejich nasazení ze dnů na sekundy, nabízí integraci a VMware podporu předních platforem pro správu a orchestraci včetně Kubernetes, Ansible a VMware vRealize Orchestrator.
 • Autonomní infrastruktura automatizuje díky vestavěnému strojovému učení pracné procesy, jako jsou prvotní rozmístění svazků, přesuny dat, vyvažování zátěže a řešení problémů.
 • Přehled o infrastruktuře zajišťuje software pro monitorování a analýzu úložiště Dell EMC CloudIQ, který využívá kombinaci strojového učení a lidské inteligence k analýze výkonu a kapacity v reálném čase a sledování historie. Tím zajišťuje ucelený pohled na infrastrukturu Dell EMC. Pro ještě lepší přehled zavede Dell Technologies CloudIQ v celém portfoliu svých infrastrukturních řešení.

PowerStore transformuje provoz datového centra a umožňuje podnikům rozvíjet infrastrukturu podle vývoje obchodních potřeb.

 • Architektura založená na kontejnerech: PowerStoreOS, softwarová architektura systému založená na kontejnerech, umožňuje přenositelnost funkcí, standardizaci a rychlé zavádění nových schopností.
 • Jediné úložiště s vestavěným hypervizorem VMware ESXi: Dell Technologies představuje AppsON díky kterému je možné nasazovat aplikace flexibilněji přímo na úložišti. Funkce AppsON – první svého druhu na trhu – je ideální pro datově náročné workloady v centrálních i edge lokalitách a pro infrastrukturní aplikace.
 • Snadná migrace: Nové nativní nástroje průvodce PowerStore Manager umožňují automatizovat celé migrace na méně než deset kliknutí. Zákazníci mohou využít řadu možností bezproblémové migrace ze stávajících úložišť jako Unity, SC, PS Series, VNX nebo XtremIO.

Na úložiště PowerStore se vztahuje program Dell EMC Future-Proof, který nabízí větší možnosti volby, předvídatelnost a ochranu investic díky možnosti kdykoli navýšit výkon a kapacitu. Představuje tak nejflexibilnější program modernizace zařízení na trhu.

Na rozdíl od jiných programů modernizace kontrolérů mohou zákazníci rozšířit kapacitu či zvýšit výkon po 180 dnech. Spojení těchto možností modernizace s adaptabilní architekturou úložiště Dell EMC PowerStore fakticky znamená konec náročných přechodů na nové platformy.

Cloudová flexibilita

Zákazníci mohou nasadit PowerStore způsobem, jaký nejlépe vyhovuje jejich cloudové strategii a obchodním potřebám:

 • Ověřenými způsoby implementace PowerStore pro cloud (Dell Technologies Cloud Validated Designs), které poskytují flexibilitu pro provozování náročných workloadů v hybridních cloudových prostředích.
 • Pomocí služeb Dell EMC Cloud Storage lze úložiště PowerStore propojit přímo se všemi významnými veřejnými cloudy včetně Amazon Web Services (AWS), Azure a Google Cloud jako řízenou službu. Služby Cloud Storage umožňují obnovu dat ve formě služby (DRaaS) do cloudu VMware na AWS.
 • PowerStore lze nasadit jako úložiště v rámci autonomní infrastruktury Dell EMC PowerOne, která urychluje přechod na cloudový způsob fungování.

Související články

Leave a Comment