Nová řešení společnosti Dell Technologies

Dell EMC Unity XT

Dell EMCSpolečnost Dell Technologies oznámila nová a vylepšená řešení pro ukládání, správu a ochranu dat, která mají přímý dopad na využívání dat v organizacích. Prostřednictvím těchto nových nabídek podporuje společnost Dell Technologies digitální transformaci firem, protože jim umožňuje uchovávat nepostradatelné informace a zvyšovat pružnost, konkurenceschopnost a míru inovací.

V průzkumu společnosti Gartner 67 % firemních lídrů uvedlo, že jejich společnost nebude do budoucna schopna držet krok s konkurencí, pokud do roku 2020 podstatně nezvýší úroveň digitalizace ve své organizaci. Digitální transformace začíná transformací IT, což vyžaduje, aby zákazníci modernizovali svá datová centra pomocí infrastruktury, která zjednodušuje jejich datové prostředí, optimalizuje aplikační úlohy v jakémkoli rozsahu a zabezpečuje nejcennější aktivum organizace, a sice její data.

Úložiště bez kompromisů: Dell EMC Unity XT

Jednička z hlediska obratu na trhu externích podnikových úložných systémů oznamuje novou generaci datového úložiště střední třídy Dell EMC Unity. Úložiště Dell EMC Unity XT je až dvakrát rychlejší než jeho předchůdce a o 67 % rychlejší než jeho nejbližší konkurent. Optimalizace tohoto systému pro vyšší datovou efektivitu umožňuje dosáhnout redukce dat v poměru až 5:1 a až 85% systémové efektivity. Je také navržen pro prostředí využívající více druhů cloudů. Úložiště Dell EMC Unity XT je možné provozovat ve veřejném cloudu, umožňuje plynule přesouvat data do cloudu a je k dispozici jako služba prostřednictvím nového řešení Dell EMC Cloud Storage Services. Úložiště Dell EMC Unity může být navíc součástí cloudu postaveného na řešeních společnosti Dell Technologies v rámci ověřeného designu.

Zatímco nabídky od konkurence musejí vždy v něčem slevit, datová úložiště Dell EMC Unity XT jsou navržena tak, aby bylo možné vyhnout se kompromisům z hlediska výkonu a efektivity. Nové platformy Dell EMC Unity XT poskytují veškerý potřebný procesorový výkon, který umožňuje současně zajišťovat chod aplikací, provádět zpracování v rámci inline redukce souborů a bloků dat a poskytovat provozní datové služby. Úložiště Dell EMC Unity XT je postaveno na moderní architektuře typu active-active a je připraveno na používání technologie NVMe, což zákazníkům umožňuje dosáhnout maximálního zúročení jejich investice a posunout kupředu transformaci IT.

Zvládnutí růstu nestrukturovaných dat pomocí systémů Dell EMC Isilon

Cílem společnosti Dell EMC je pomoci svým zákazníkům držet krok se záplavou dat ve scénářích použití umělé inteligence, jako jsou autonomní vozidla, a také v klíčových odvětvích, včetně médií, zábavního průmyslu a zdravotnictví, a proto posiluje možnosti své produktové řady Isilon špičkových horizontálně škálovatelných systémů NAS. Nejnovější verze systémů Isilon nabízí ohromnou škálovatelnost, lepší integraci s cloudem a zabezpečení na podporu těch nejnáročnějších aplikačních úloh pracujících se soubory.

Isilon OneFS 8.2 poskytuje až o 75 % vyšší škálovatelnost klastrů (až 252 uzlů) a umožňuje navyšovat kapacitu jednotlivých klastrů až na 58 PB se souhrnnou propustností až 945 GB/s. To umožňuje podnikům rychleji dosáhnout obchodních přínosů díky nesrovnatelné jednoduchosti spolu s vysokou škálovatelností. Nová platforma hybridního horizontálně škálovatelného úložiště Isilon H5600, která využívá software OneFS 8.2, navíc poskytuje ideální rovnováhu mezi kapacitou s vysokou hustotou a výkonem.

Služby divize Dell Technologies Services pro datová centra

Divize Dell Technologies Services poskytuje celou škálu doplňkových špičkových služeb s cílem pomoci zákazníků získat jistotu, že jim jejich investice do řešení Dell Technologies budou přinášet maximální hodnotu. Specialisté na služby poskytují strategické poradenství a odborné technologické znalosti, které urychlují návratnost investic a umožňují dosáhnout maximální efektivity architektury úložiště a ochrany dat a provozu ve vícecloudových prostředích.

Dostupnost

  • Úložná pole řady Dell EMC Unity XT budou obecně dostupná v červenci 2019.
  • Software Dell EMC Isilon OneFS 8.2 je již nyní dostupný.
  • Platforma Dell EMC Isilon H5600 bude obecně dostupná v červnu 2019.

Související články

One Thought to “Nová řešení společnosti Dell Technologies”

  1. […] účelem vysokorychlostní připojení s nízkou latencí z veřejného cloudu přímo do systémů Dell EMC Unity, PowerMax a Isilon ve svém datovém centru. Zákazníci proto mohou využívat výhody odolného, […]

Leave a Comment