Giganet a Mart Networks uvádějí na trh řadu mikro datových center

Giganet Edge micro data center

Společnost Giganet Networking Solutions uvedla na trh novou řadu datových center Edge, v 42U tepelně izolované skleněné skříni 600x1200x2000 a nabízí tři modely – GN-MDC-3Kva, GN-MDC-6Kva a GN-MDC-10Kva.

Ve spolupráci s firmou Mart Networks mají stojany nainstalovanou chladicí jednotku pro stísněné podmínky nebo venkovní jednotku, pokud to prostor dovolí.

„Podíleli jsme se na návrhu a dodávkách řešení datových center předním poskytovatelům služeb v MEA a jsme velmi nadšení, že můžeme představit vše v jednom mikro datovém centru Edge, které může nabídnout napájecí, chladicí, aktivní a pasivní zařízení včetně monitorování v jednom stojanu, což umožňuje optimální efektivitu při zpracování dat, což vede ke snížení latence při připojení k centralizovanému datovému centru,“ uvedl Morris Mellor, technický ředitel Giganet Network UK.

Velikost MDC se pohybuje od jednoho 19palcového stojanu po přepravní kontejner o délce 40 stop a může být dodáván předem zařízený.

Aunally Maloo, generální ředitel a zakladatel společnosti Mart Networks Group, dodal: „Navázali jsme partnerství se společností Giganet v oblasti infrastruktury inteligentních budov a řešení datových center a nyní se těšíme na spuštění mikro datového centra Edge a záložních energetických řešení v regionu.“

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment