Nabídka služeb pro firemní zákazníky rozšířena

DC6 Airwaynet

Profesionální řešení datových služeb pro firemní infrastrukturu.

Poskytovatel internetového připojení v Praze a okolí společnost Airwaynet ve spolupráci s partnerem Greendata rozšiřuje nabídku řešení pro firemní zákazníky, a to zejména v oblasti ICT pro korporátní klienty a veřejnou správu. Tímto krokem se stává plnohodnotným integrovaným operátorem.

Počínaje dnešním dnem společnost nabízí služby datového centra DC6, které doposud využívala pouze pro svou potřebu. Datová centra společnosti Greendata splňují vysokou úroveň fyzické i datové bezpečnosti, všechny systémy důležité pro běh jsou zálohovány systémem N+1 nebo vyšším a odpovídají úrovni TIER III.

Klienti společnosti si tak nyní mohou u svého poskytovatele pronajmout prostor pro vlastní servery (housing) nebo servery jako takové (hosting). V oblasti Cloud computingu pak AIRWAYNET nově nabízí služby založené na pronájmu zdrojů v geograficky oddělených datových centrech, v jejichž rámci si lze pronajmout privátní cloudové služby.

Mezi hlavní taháky společné housingové nabídky patří nízká cena pronájmu prostor pro zákaznické servery, částka za kWh spotřebované zálohované elektřiny a dále pak gigabit konektivita, která je již v základu pronájmu. Hlavní předností nabídky privátního cloudu je pak jeho geografické rozložení mezi dvě na sobě nezávislá datacentra. Oba produkty jsou navíc v případě poptávky prostřednictvím stránek Airwaynet nabízeny za zaváděcí ceny s 10% slevou a to až do konce roku 2018.

Související články

Leave a Comment