Micron představuje první 176vrstvý NAND SATA SSD na trhu

Micron 176-layer NAND SATA SSD

Micron oznámil dostupnost prvního 176vrstvého NAND SATA SSD na světě určeného pro zátěž datových center.

Micron Technology představila svůj Micron 5400 SATA SSD, což je první 176vrstvý NAND SATA SSD na světě určený pro zátěž datových center. Micron 5400 SATA SSD, postavený na osvědčené architektuře SATA 11. generace, je vhodný pro široké případy použití. Micron 5400 SSD se nyní zákazníkům dodává s pětiletou zárukou.

O 50% vyšší spolehlivost

Díky své architektuře 11. generace poskytuje nové řešení společnosti Micron o 50 % lepší spolehlivost než jeho konkurenti. Micron 5400 přichází s širokým portfoliem možností nasazení, které operátorům umožňuje instalovat nové servery nebo upgradovat stávající servery a přitom nadále používat rozhraní SATA. Zařízení má zavedenou stabilní architekturu SATA.

Nové řešení společnosti Micron je alternativou k 10K a 7,2K SATA HDD s nižší kapacitou. Micron 5400 SSD nabízí kratší prostoje, delší životnost na jednotku a méně poruch. Micron tvrdí, že produkt 5400 SSD poskytuje o 50 % vyšší výdrž ve srovnání s jeho konkurenty, což uživatelům umožňuje prodloužit životnost jejich serverů, zlepšit návratnost investic a snížit celkové náklady. Alvaro Toledo, viceprezident a generální ředitel Data Center Storage společnosti Micron, řekl: „Micron má jedinečnou pozici, aby vedl trh SATA se 176vrstvou NAND. Tato špičková NAND umožňuje dlouhodobou dostupnost SATA SSD a zároveň rozšiřuje důvěryhodnou architekturu, která urychluje a zjednodušuje kvalifikaci zákazníků.”

Zdroj: cloud7.news

Související články

Leave a Comment