Kingston Technology získal validaci pamětí Server Premier pro Intel Purley

Kingston server memory

Společnost Kingston Technology Europe Co LLP oznámila, že její 32GB, 16GB a 8GB DDR4-2933 DIMM paměti Server Premier získaly validaci pro platformu Intel Purley využívající rodinu procesorů Intel® Xeon® Scalable (označovanou dříve jako „Cascade Lake-SP“).

Paměťové moduly Kingstone Server Premier s validací pro platformu Purley jsou navrženy speciálně tak, aby naplno využily potenciál šestikanálové serverové mikroarchitektury společnosti Intel. Při rychlosti 2933 MT/s, kterou podporuje nejnovější řada procesorů Intel Xeon Scalable, nabízí každý modul DIMM maximální šířku pásma 23,46 GB/s. Použití několika těchto modulů v multikanálovém provozu tak výrazně zvyšují výkon dnešních serverových aplikací, které intenzivně využívají operační paměť.

Kingston je již více než tři desetiletí oblíbenou značkou pamětí, kterou si zákazníci vybírají k provozu svých datových center. Paměť Server Premier se vyrábí vždy ze stejných komponent, aby se zajistily konzistentní vlastnosti značky a revize DRAM, a procházejí přísnými dynamickými testy zahoření, aby se odhalily prvotní závady a nevyhovující kusy se vyřadily ještě před expedicí z výroby. Důležitou součástí procesu výrobních testů je simulace pracovní zátěže na stejných základních deskách, jaké se používají v datových centrech zákazníků.

Vlastnosti pamětí řady Server Premier:

  • Výroba stále ze stejných komponent (Locked BOM)
  • Oznámení o případné změně komponent (PCN) v předstihu 45–90 dnů
  • Validace pro serverovou platformu
  • Validace pro servery Intel PCSD
  • Kompatibilita se serverovými základními deskami předních výrobců
  • Výchozí rychlost na úrovni DDR4-2400
  • Doživotní záruka
  • Špičkový servis a podpora

„Své nejnovější paměťové moduly 2933MT/s jsme důkladně otestovali, validovali a připravili je k nasazení na serverech používajících nejnovější platformu Intel Xeon Scalable,“ říká Marco Ziegler, koordinátor pro serverové DRAM v Kingston EMEA. „Naše služby, kvalita a dlouhá působnost v tomto oboru dělá ze Server Premier upřednostňovanou značku OEM výrobců a předních světových datových center. Nabízíme také unikátní technické konzultace s týmem svých odborníků, kteří zákazníkům radí, jak maximalizovat výkon pamětí v datovém centru.“

Paměti Server Premier jsou součástí sortimentu výkonných paměťových řešení Kingston pro firemní datová centra. Kingston nedávno uvedl na trh také řadu SSD disků DC500, které splňují přísné požadavky společnosti Kingston na kvalitu služeb (QoS) pro zajištění předvídatelného výkonu při zpracování náhodných vstup/výstupních (I/O) operací a předvídatelně nízké latence v širokém rozsahu úloh čtení a zápisu dat. DC500 zajišťuje i kompletní ochranu dat jak při jejich přenosu, tak v případě náhlého výpadku napájení během jejich ukládání. Tato řada obsahuje následující modely:

  • DC500R: Optimalizován pro aplikace vyžadující rychlé čtení velkého množství dat, jako jsou webové servery, infrastruktura virtuálních počítačů, provozní databáze a analýzy v reálném čase. Disky DC500R mají výdrž 0,5 DWPD (možný počet přepsání disku za den vzhledem k celkové výdrži) a jsou dostupné v kapacitách 480 GB, 960 GB, 1,92 TB a 3,84 TB.
  • DC500M: Optimalizován pro smíšenou pracovní zátěž v aplikacích, které mají vyrovnanější poměr I/O operací pro čtení/zápis dat. Disky DC500M mají výdrž 1,3 DWPD a jsou ideální pro high-volume servery (HVS) montované do racku, hyperškálovatelná datová centra a poskytovatele cloudových služeb. Jsou k dispozici v kapacitách 480 GB, 960 GB, 1,92 TB a 3,84 TB

Související články

Leave a Comment