Aruba a Kingston Technology oznámili strategické partnerství

Hyper Cloud Data Center DCNN

Společnost Kingston Technology Europe, světový lídr v oblasti paměťových produktů a technologických řešení a největší italský provozovatel datových center společnost Aruba oznámili strategické partnerství. Součástí tohoto partnerství je také výstavba nového datového centra Hyper Cloud Data Center v Římě. Centrum má být dokončeno v roce 2020 a má nejen vylepšit služby Aruby, ale také optimalizovat její stávající infrastrukturu.

Společnost Aruba spravuje 2,6 milionů domén, 8,6 milionů e-mailových účtů, 6,1 milionů PEC účtů, 130 000 fyzických a virtuálních serverů a celkem kolem 5 milionů zákazníků v soukromém sektoru, malých a středních podnicích i veřejné správě. Nabízet svým zákazníkům ty nejlepší možné služby je jeden z hlavních cílů Aruby, a aby toho mohla dosáhnout, potřebuje se spolehnout na důvěryhodného a flexibilního partnera v oblasti výroby pamětí.

Víc než deset let spoléhá Aruba na kvalitu a spolehlivost značky Kingston, společnosti schopné dodat řešení vyhovující veškerým potřebám datového centra. Kingston nabízí Arubě navíc i technickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V datových centrech Aruby tak Kingston zaručuje svým řešením funkčnost, kompatibilitu a škálovatelnost. Díky tomu může Aruba lépe a s větší flexibilitou reagovat na různé požadavky svých zákazníků.

Díky možnosti Kingstonu dodat hardware rychle a efektivně tak, že zároveň splňuje přesné požadavky na optimalizaci, může Aruba úzce spolupracovat s Kingstonem, a nadále tak zvyšovat spokojenost svých zákazníků.

„Spolupráce s Arubou je pro nás velmi důležitá. Úzce s nimi spolupracuje po mnoho let a garantujeme jim spolehlivost a bezchybnou technickou podporu,“ říká Stefania Prando, Business Development Manager a Team Leader Kingston Technology Itálie. „Chceme v této spolupráci pokračovat a uděláme vše pro to, aby Aruba mohla i nadále nabízet optimální hostingové a e-mailové služby své rostoucí základně uživatelů.“

„Naším cílem je další expanze a zlepšování služeb. Kingston nám dodává spolehlivé a kvalitní paměti, které poskytují hardwarovou architekturu vyvíjenou a používanou předními světovými výrobci serverů na trhu,“ říká Diego Parasecoli, Manager of the Technical Operations division of Aruba. „To je hlavní důvod, proč naše spolupráce trvá už víc než dekádu a proč se řešení, které Kingston dodává, ukazují jako efektivní.“

Aruba používá technologii Kingstonu ve svých proprietárních datových centrech (dvě v Arezzu, jedno u Milána a jedno v České republice) a v partnerských strukturách po celé Evropě (Francie, Anglie, Německo a Polsko).

Zdroj: Digitalisation World

Související články

Leave a Comment