Altron zajistí péči o technologie Schneider-Electric

Datacentrum

Certifikaci pro údržbu a startup technologie Schneider-Electric Galaxy VM získala jako první v Česku společnost Altron. Díky tomu může nyní poskytovat podporu a údržbu pro moderní záložní zdroje (UPS) značky Schneider-Electric.

Rozšíření certifikací umožňuje společnosti Altron nabízet a podporovat také pokročilé záložní zdroje Schneider-Electric Galaxy VM. Vzhledem k tomu, že tuto certifikaci má Altron jako první v republice, může nabídnout svým zákazníkům velmi atraktivní alternativu, jak zajistit zálohu napájení jejich datových center a klíčových systémů. Odborníci společnosti Altron tak jsou schopni optimálně navrhovat a řešit servis i správnou údržbu, a v neposlední řadě pracovat s nejnovějšími trendy v oblasti péče o datová centra. Divize Servisu již řadu let zajišťuje bezproblémový chod infrastruktury datových center a poskytuje služby spojené se zvýšením dostupnosti a životnosti spolu s optimalizací provozních nákladů zákazníků.

„Péče a servis o NON-IT technologie patří ke klíčovým službám, které zajišťují bezproblémový a efektivní provoz datových center. Naše technické týmy spravují přes 70 000 m2 datových center a své aktivity rozvíjíme nejen v České republice, ale například i na Blízkém východě,“ uvádí Michal Hejsek, ředitel divize Servis společnosti ALTRON.

Související články

Leave a Comment