SUSE oznamuje podporu persistentní operační paměti Intel Optane™ DC

Intel Optane DC Persistent Memory

Společnost SUSE oznamuje podporu persistentní operační paměti Intel® Optane™ DC certifikované pro SAP HANA. Uživatelé SAP HANA mohou nyní využívat výhody vysokokapacitních pamětí Intel Optane DC, jelikož SAP aplikace běžící v datových centrech na SUSE Linux Enterprise Serveru využívají tuto novou technologii.

Uživatelé mohou optimalizovat zatížení přesouváním a upravováním větších množství dat blíže k procesoru a minimalizovat zpoždění při posílání dat ze systémového úložiště během úprav. Podpora pro Intel Optane DC persistent memory je nyní k dispozici v beta verzi prostřednictvím několika poskytovatelů cloudových služeb a hardwaru. Tato podpora je dalším způsobem, jak SUSE pomáhá svým zákazníkům přeměnit jejich IT infrastruktury tak, aby minimalizovali svoje náklady, poskytli lepší výkon a efektivněji konkurovali ostatním.

„Technologie persistentní paměti otevírá cestu ke vzniku nových aplikací pro přístup k datům a úložištím,“ říká Thomas Di Giacomo, technický ředitel společnosti SUSE. „Poskytnutím plně podporovaného řešení postaveného na Intel Optane DC persistent memory mohou společnosti využít výhodu výkonu SAP HANA. Společnost SUSE pokračuje v partnerství s firmami jako je SAP a Intel, aby celosvětově pomohla svým zákazníkům, kteří chtějí podpořit svůj růst transformací IT infrastruktury. Jsou to potřeby našich zákazníků, které řídí směr naších inovací.“

Související články

Leave a Comment