Seznamte se s nejrychlejším zařízením NAS řady Plus

NAS server

DiskStation DS1618+ je šestišachtový server NAS s procesorem Intel Atom C3538. Pro technologické nadšence a malé až střední podniky představuje dokonalé řešení pro souborové služby, hostování aplikací, zálohování dat a spolupráci v reálném čase — a to vše za podpory jeho vynikajícího výkonu.

Zařízení Synology DS1618+ je vybaveno čtyřjádrovým procesorem Intel Atom C3538 a pamětí DDR4 bez ECC SODIMM o velikosti 4 GB, rozšiřitelnou až na 32 GB pomocí modulů ECC SODIMM. Kapacitu úložiště lze připojením dvou rozšiřovacích jednotek DX517 rozšířit až na 192 TB a zajistit tak rychle rostoucím společnostem řešení úložiště dat rostoucí společně s firmou.

Díky nové kartě adaptéru PCIe M2D17 od společnosti Synology může zařízení DS1618+ obsahovat dva disky M.2 SATA SSD a díky mezipaměti SSD zvýšit maximální propustnost a snížit latenci vstupu/výstupu. Díky alternativní možnosti instalace síťové karty prostřednictvím slotu PCIe podporuje zařízení DS1618+ až dva porty 10GbE umožňující dosáhnout maximální propustnosti 1 551 MB/s při čtení a 586 MB/s při zápisu.

Zařízení DS1618+ používá systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitivní operační systém pro zařízení Synology NAS nabízející kvalitní aplikace zvyšující zabezpečení dat a produktivitu práce.

Související články

Leave a Comment