Přes 18 milionů prodaných pevných paměťových úložišť SSD

kingston-dcp1000-pcie-nvme-ssd

Po celém světě bylo dodáno přes 18 milionů pevných paměťových úložišť SSD,výrobce paměťových produktů, které využívají řadiče značky Phison, což symbolicky stvrzuje sílu dlouhotrvajícího partnerství. Společnosti úzce spolupracují již déle než desetiletí, přičemž první oblastí partnerství byly USB flash disky a následně se jí staly SSD disky.

V roce 2010 obě firmy společně investovaly do nového subjektu s cílem vytvářet vestavěná řešení, která budou usnadňovat práci konstruktérům a vývojářům při výrobě kapesních zařízení a která zrychlí celkový cyklus vývoje produktů, a umožní tak uvádět výrobky na trh rychleji.

Kingston-DCP1000Během posledních pěti let se řadiče Phison implementovaly do klientských SSD disků Kingston, například do modelu KC1000, který představoval SSD disk s rozhraním M.2 NVMe PCIe zaměřený na uživatele náročné na výkon a počítačové nadšence. Disk KC1000 je navržen tak, aby zvládal editaci videa s vysokým rozlišením aplikace náročné na zpracování velkých objemů dat, které vyžadují vysoce výkonné řešení s nízkou latencí. Začátkem tohoto roku použila společnost Kingston řadič Phison PS 5007-E7 k řízení modelu DCP1000, což je nejrychlejší SSD disk s rozhraním NVMe PCIe na světě určený pro podnikové prostředí.

„Těší nás, že máme příležitost úzce spolupracovat se společností Kingston celých deset let,“ uvedl Khein-Seng Pua, prezident a CEO společnosti Phison. „Snažíme se poskytovat komplexní řadu konkurenceschopných produktů nové generace, včetně řešení pro SSD disky se standardy UFS a NVMe, a podílet se tak na udržení přední pozice společnosti Kingston v oblasti technologií NAND Flash.“

„Naše obchodní a vývojářské týmy – a to jak na Tchaj-wanu, tak i ve Spojených státech – pracují bezproblémově po mnoho let,“ říká Valentina Vitolo, manažerka divize flash produktů společnosti Kingston pro region EMEA. „Společnost Phison přináší do partnerství zkušenosti s výzkumem a vývojem na vysoké úrovni a celý obor obohacuje o oborové aliance a znalosti v oblasti řadičů. Pomáhá společnosti Kingston uvádět na trh nejrůznější technologická řešení pro produkty s flash paměťmi, které využívají mnozí OEM i koncoví zákazníci.“

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články