Nástroje hyperkonvergované infrastruktury příští generace

NetApp logoPokud jde o infrastrukturu, zákazníci mají v současnosti více možností než kdykoli dříve. Organizace si stále častěji uvědomují, že potřebují využívat zdroje IT v každém okamžiku a pro každý projekt tím nejvhodnějším způsobem.

V mnoha případech vyhovuje standardní infrastruktura (úložné systémy, sítě, servery), nicméně většina lidí souhlasí s tím, že jiné modely IT – využívání IT jako služby, konvergovaná infrastruktura a softwarově-definované platformy – zaznamenají v blízké budoucnosti rychlý nárůst podílu na trhu IT infrastruktur.

Novinka letošního roku u společnosti NetApp, HCI, je prvním řešením konvergované infrastruktury podnikové třídy. Poskytuje možnosti cloudové infrastruktury (spotřebu výpočetních, úložných a síťových zdrojů) ve formátu agilních, škálovatelných a snadno spravovatelných stavebních bloků. Infrastruktura je navržena na základě SolidFire all-flash úložišť, což zajišťuje garanci aplikačního výkonu s pokročilou integrovanou replikací, potřebnou úroveň ochrany dat a služby vysoké dostupnosti. NetApp HCI je možné bezpečně nasadit jak na okraj, tak i do jádra datového centra. Snadná centralizovaná správa poskytovaná prostřednictvím VMware vCenter Plug-inu navíc umožňuje plnou kontrolu celé infrastruktury prostřednictvím intuitivního uživatelského rozhraní. Integrace s řešením NetApp ONTAP Select otevírá řadu možností nasazení jak pro stávající zákazníky NetAppu, tak i pro nové zákazníky, kteří chtějí modernizovat své datové centrum.

Hlavní oblasti využití NetApp HCI:

  • Podnikový cloud. Díky hyperkonvergované infrastruktuře mohou zákazníci urychlit nasazování samoobslužné a privátní cloudové infrastruktury.
  • Webová infrastruktura. Řešení webových požadavků organizace díky škálovatelné a snadno automatizovatelné hyperkonvergované infrastruktuře.
  • Konsolidace provozní zátěže. Hyperkonvergovaná infrastruktura zajistí provoz více aplikací s garantovanou úrovní výkonu.

-LiM

Související články