Digital Colony získává brazilská datová centra

A UOL data center in Tambore

Investiční společnost pro digitální infrastrukturu Digital Colony vytvořila datová centra Scala poté, co získala zařízení od brazilské IT firmy UOL Diveo.

Společnost, která má být jednou z největších platforem datových center v Brazílii, povede bývalý výkonný ředitel IBM a UOL Marcos Peigo. Podmínky transakce nebyly zveřejněny, ale Bloomberg uvádí, že společnost Digital Colony utratila mezi 300 miliony dolarů a 400 miliony dolarů za 30 000 metrů čtverečních zastavěné plochy datového centra.

Společnost Digital Colony loni získala brazilského poskytovatele řešení telekomunikační infrastruktury Highline od společnosti Pátria Investments. Společnost zaostávala za řadou významných akvizic v oblasti datových center, včetně financování akvizice dat nové generace společností Vantage Data Center. V březnu skončila akvizice Zayo společnosti Digital Colony za 8,2 miliard dolarů.

“Hyperscale datová centra jsou třeba více než kdy jindy a jsme si jisti, že Scala díky svým vysoce kvalitním zařízením, významné kapacitě rozšíření a zkušenému manažerskému týmu poskytne vynikající řešení,” řekl Digital Colony MD Jon Mauck. „Podnik má ideální pozici pro podporu růstu cloudových a IT outsourcingů v Latinské Americe a pro splnění požadavků našich globálních zákazníků.“

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment