DEAC rozšiřuje cloudovou platformu o virtuální datové centrum ve Frankfurtu

vcloud-locations-deac

Operátor soukromých datových center DEAC spojuje Evropu a Rusko ve společné virtuální síti a uvádí do provozu cloud datacentrum ve Frankfurtu. Zákazníci nyní mohou využívat geograficky rozsáhlejšího pokrytí, které zajišťuje rychlou výměnu dat, široký výběr kanálů přenosu dat s integrovaným šifrováním dat a možnost profesionální technické podpory.

V kombinaci s virtuálním datovým centrem spuštěným v lednu 2018 v Moskvě, který spojuje Lotyšsko a Rusko nejrychlejším dostupným kanálem pro přenos dat na trhu “Riga-Moskva” (10 Gbit/s a ​​průměrné zpoždění – pouze 13 milisekund), bude Frankfurt sloužit jako bezpečný a spolehlivý most mezi Ruskem a západní Evropou.

Vysoce výkonné úložné systémy a virtualizace založená na architektuře VMware vCloud Suite umožňují rychlé a snadné přizpůsobení kapacity a zajištění potřebné úrovně zabezpečení dat, stejně jako rychlost přenosu, která může být přizpůsobena podle potřeb klienta. Současně se výhody řešení vCloud neomezují pouze na rychlost, ale zahrnují také vysokou bezpečnostní úroveň a výrazně nižší provozní náklady.

Virtuální prostředí rozšířené a sjednocené na mezinárodní úrovni umožňuje podnikům zajistit téměř nekonečné zdroje a zkrátit dobu potřebnou pro poskytování služeb zákazníkům bez kapitálových investic. Virtualizační platforma vCloud je prospěšné řešení pro správu výkonu a spolehlivosti firmy.

“Dnes se hlavní otázky na trhu cloudu přesouvají na konkrétní technické úkoly podnikání,” říká Andris Gailitis, generální ředitel společnosti DEAC. “IT řešení jsou pro podnikání nezbytná tady a teď a ne za měsíc. Private cloud, který vyhovuje jak podnikovým potřebám, tak státním požadavkům na uchovávání osobních dat, stejně jako funguje efektivně v Evropě, je jedním z nejpopulárnějších DEAC služeb mezi ruskými zákazníky. Práce z jakéhokoli místa na světě a efektivní služby datových center zajišťují kontinuitu podnikání na přeshraničním základě.”

Zdroj: deac.eu

Související články

Leave a Comment