AWS otevře datacentra v Jižní Africe v roce 2020

AWS south africa

Amazon Web Services plánuje spustit v první polovině roku 2020 tři oblasti dostupnosti v Jižní Africe.

Oblast AWS Africa (Kapské Město) bude první implementací cloud datového centra společnosti v Africe; dříve otevřela vývojové centrum EC2 v Kapském Městě a kancelář v Johannesburgu.

AWS konkurent společnost Microsoft spustila v jižní Africe cloudovou oblast v tomto roce.

POPI ready
“Před 14 lety jsme vytvořili originální verzi Amazonu EC2 ve vývojovém centru v Kapském Městě a tisíce afrických firem používají AWS již řadu let, byli jsme schopni se z první ruky přesvědčit o technických talentech a potenciálu v Africe,” řekl Andy Jassy, ​​generální ředitel společnosti AWS.

“Místní zákazníci AWS budou moci ukládat data v Jižní Africe s jistotou, že se jejich obsah nebude pohybovat bez souhlasu, zatímco ti, kteří chtějí dodržovat zákon o ochraně osobních údajů, budou mít přístup k zabezpečené infrastruktuře, která nejvíce vyhovuje přísným mezinárodním standardům.”

Jihoafrický zákon POPI vešel v platnost dne 11. dubna 2014, ale nepřetržitě přidává ustanovení o tom, jak mohou být osobní údaje shromažďovány, zpracovávány, uchovávány a sdíleny.

AWS v současné době provozuje 55 zón dostupnosti v 19 infrastrukturních oblastech po celém světě, ale rychle se rozšiřuje s novými regiony v Bahrajnu, Hongkongu a Švédsku, stejně jako druhou oblastí GovCloud v USA. Společnost také doufá, že vytvoří datová centra v Indonésii a Chile.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

2 Thoughts to “AWS otevře datacentra v Jižní Africe v roce 2020”

  1. […] SES Space & Defense propojit modulární datové centrum AWS nasazené v terénu a regiony AWS. Pokud moduly využívají pozemní připojení, mohou zákazníci využít satelitní připojení […]

  2. […] SES Space & Defense propojit modulární datové centrum AWS nasazené v terénu a regiony AWS. Pokud moduly využívají pozemní připojení, mohou zákazníci využít satelitní připojení […]

Leave a Comment