Všestranně použitelný NVMe SSD disk pro firemní datová centra

NVMe SSD disk pro firemní datová centra

Společnost Kingston oznámila dostupnost nového U.2 NVMe PCIe SSD disku DC1000M pro datová centra. DC1000M je určen pro širokou škálu firemních aplikací včetně cloud computingu, webhostingu, výpočetně náročných úloh (HPC), virtuálních infrastruktur, umělé inteligence a hlubokého učení. Spolu s nedávno uvedeným NVMe bootovacím diskem DC1000B, SATA SSD disky VMware Ready™ řady DC500 a diskem DC450R tvoří nejucelenější řadu špičkových řešení pro ukládání dat ve firemních datových centrech, jaká je momentálně na trhu.

„Provozně důležité služby a cloudové aplikace závisejí nejen na bleskově rychlém zpracování I/O operací a šířce pásma, ale také na konzistentnosti a předvídatelnosti doby čtení a zápisu dat,“ řekl Tony Hollingsbee, obchodní ředitel Kingston pro SSD v regionu EMEA. „DC1000M zajišťuje stabilitu a nízkou latenci operací prováděných v moderních datových centrech a pomáhá zvládat datově náročné provozní aplikace, které vyžadují přepsání obsahu celého disku během jednoho dne (1 DWPD).“

DC1000M je cenově dostupná a výkonná NVMe disková jednotka pro datová centra. Kromě velké úložné kapacity se může pochlubit také nejlepším výkonem ve své třídě. Zákazníci mohou při přechodu z rozhraní SATA/SAS na NVMe využít podobností implementace, získají však mnohem rychlejší zpracování dat a nižší latenci. DC1000M využívá vysoce výkonné rozhraní NVMe PCIe Gen 3.0 ×4, které nabízí vysokou propustnost a nízkou latenci na standardizovaných počítačových platformách, rychlost až 540K IOPS při náhodném čtení a propustnost přes 3 GB/s. Splňuje také přísné požadavky na kvalitu služeb (QoS), aby zajistil předvídatelnou rychlost provádění náhodných I/O operací a předvídatelnou latenci pro širokou škálu pracovních zátěží serveru.

Disky v běžném konstrukčním provedení U.2 (2,5″) lze snadno nainstalovat do nejmodernější generace serverů a diskových polí s PCIe a U.2 konektory. Disk podporuje výměnu za provozu, což odstraňuje dřívější potíže s úložišti dat s rozhraním PCIe. Nabízí také další funkce pro zvýšení spolehlivosti provozu firemních datových center, například zabezpečení dat mezi koncovými body, ochranu proti výpadku napájení (PLP) a dálkové monitorování provozu. Disky DC1000M jsou k dispozici v kapacitách 960 GB, 1,92 TB, 3,84 TB a 7,68 TB1 7 a mají omezenou pětiletou záruku, bezplatnou technickou podporou a také pověstnou spolehlivost produktů značky Kingston.

Související články

Leave a Comment