Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

AVERIA_LTD_PF2017

Dovolte, abychom vám, našim partnerům, kolegům i spolupracovníkům, našim čtenářům a příznivcům popřáli co nejkrásnější Vánoce. Přejeme především klid a pohodu, abyste tyto svátky klidu, míru a pokoje mohli oslavit přesně v tomto duchu, oddechli si od všedních starostí a strastí. Přejeme vám proto tedy pohodu a klid.

Do nového roku 2017 pak chceme popřát především hodně zdraví, ale i štěstí, tvůrčí potence, spoustu nápadů, které dokážou posunout vaše podnikání a práci zase o kus dál. Dále spoustu příjemných lidí, se kterými se budete setkávat, abyste mohli trávit svůj čas co nejefektivněji. Doufáme rovněž, že naše weby i naše časopisy přispějí velkou měrou k lepší informovanosti ze všech oblastí, kterým se vydavatelství Averia Ltd. věnuje, a rovněž doufáme, že se nám podaří obohatit trh a naši nabídku o nové další nápady, které vám budou k užitku.

Vstupte do Nového roku pravou nohou s novoročním přípitkem, který odstartuje rok, který bude – jak doufáme – pro vás úspěšnější, než byl rok, který právě odchází nebo roky před ním. Přejeme vám pohodu a klid, abyste svá rozhodnutí činili s rozmyslem a trochou štěstí k tomu, a to vám přineslo další posun ve vaší práci a ve vašem podnikání. Pocit dobře vykonané práce, na kterou můžete být hrdí.

Chceme být vaší oporou a chceme, abychom našim partnerům i našim čtenářům dokázali zprostředkovat vždy ty nejrelevantnější údaje, které budou sloužit k rozšíření podnikatelských aktivit na straně jedné, a k lepší informovanosti o nových nápadech, strategiích, službách, výrobcích a komplexních řešeních, která umožní pracovat lépe, efektivněji a na úrovni doby.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2017!

To vše vám přeje tvůrčí kolektiv Vydavatelství Averia Ltd.

 

Související články