Vertiv představil nové racky

Vertiv VR rack

Nový VR Rack je k dispozici v osmi velikostech, aby se hodil do řady hardwaru IT, zatímco nový řadič PDU od společnosti Geist (americká společnost, kterou společnost Vertiv letos získala) nabízí vzdálené monitorování a správu – něco, co je neocenitelné v edge prostředích.

“Naše nové portfólio nabízí našim partnerům a zákazníkům široký výběr flexibilních a rychle nasaditelných řešení, která odpovídají konkrétním potřebám,” řekl Giordano Albertazzi, prezident společnosti Vertiv v EMEA.

VR Rack byl navržen pro rychlé nasazení a flexibilitu – každý rámeček nabízí zhruba 2,5 palce další užitečné hloubky ve srovnání s tradičními racky, a je doplněn výběrem příslušenství bez nářadí.

Mezitím jsou Geist rPDU nabízeny ve třech různých variacích: basic, monitored a switched. Monitored a switched modely mohou sledovat vstupní výkon, napěťový a výkonový faktor; switched modely mohou také řídit vstupní výkon v každé jednotlivé zásuvce s možností monitorování každé zásuvky.

Jak monitored tak switched jednotka PDU mají komunikační modul pro výměnu za provozu, který umožňuje rychlou změnu pole.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment