U.2 NVMe SSD disk DC1500M pro datová centra

Kingston DC1500M

Společnost Kingston oznámila dostupnost U.2 NVMe PCIe SSD disku DC1500M, který je určen pro datová centra a smíšenou provozní zátěž. DC1500M využívá vysoce výkonné rozhraní NVMe PCIe 3.0 ×4 a má předvídatelný výkon při náhodném čtení/zápisu i předvídatelnou latenci v širokém rozsahu pracovních zátěží.

Model DC1500M byl zkonstruován s důrazem na dlouhodobý bezproblémový provoz a využívá velmi výkonné rozhraní NVMe PCIe 3.0 ×4 k zajištění vysoké propustnosti a nízké latence na nových i stávajících platformách datových center. Disk má konzistentní latenci při čtení (<110 µs) i zápisu (<206 µs). Díky formátu U.2 se dá okamžitě nasadit u stávajících serverům a úložných polí se sběrnicí PCIe 3.0/4.0 a s konektory U.2. Formát U.2 podporuje také připojování disků za provozu, což přispívá k vysoké provozuschopnosti zařízení.

Nový disk DC1500M navazuje na úspěch předchozích U.2 NVMe SSD disků Kingston a může se pochlubit pokročilými funkcemi pro firemní sféru, které zajišťují dlouhodobý stabilní provoz v prostředích, kde se vyžaduje vysoká dostupnost dat. Patří mezi ně end-to-end ochrana datové cesty, správa více jmenných prostorů, ochrana proti ztrátě napájení (PLP) a telemetrické monitorování k zvýšení spolehlivosti datového centra.

„DC1500M podporuje více jmenných prostorů, takže je ideální například k virtualizaci nebo pro webhosting,“ říká Tony Hollingsbee, obchodní ředitel Kingston pro SSD v regionu EMEA. „Tento disk nastavuje nový standard pro aplikace, u kterých je nejdůležitější zajištění kvality služeb a předvídatelnosti výkonu – od vysoce výkonných cloudových služeb přes zachycování a přenos médií až po řadu aplikací ke zpracování velkých objemů dat. Datová centra potřebují disky, které jsou spolehlivé, mají konstrukční provedení podporující snadný servis a jsou vybaveny funkcemi ulehčujícími dodržování smluv o úrovni poskytovaných zákaznických služeb (SLA),“ dodává Hollingsbee.

DC1500M se tak přidává k NVMe SSD bootovacímu disku DC1000B a VMware Ready SATA SSD diskům řady DC500 a DC450R, se kterými tvoří nejucelenější sadu špičkových řešení pro ukládání dat ve firemních datových centrech, jaká je aktuálně na trhu.

Na disky se vztahuje dobře známá předprodejní a poprodejní podpora společnosti Kingston a pětiletá omezená záruka. DC1500M je k dispozici v kapacitách 960 GB, 1,92 TB, 3,84 TB a 7,68TB.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment