Poblíž izraelského Nazaretu je plánováno podzemní datové centrum 

Nazareth datacenter

Skupina společností plánuje podzemní datové centrum v Izraeli.

Švýcarský fond Lian Group uzavřel partnerství s Europe-Israel Group a P.A.I. a vybudují podzemní zařízení v hodnotě 400 milionů NIS (122,5 milionů USD) na pozemku o rozloze 6,25 akrů v severním městě Afula.

Skupina před šesti měsíci koupila pozemky jižně od Nazaretu za 80 milionů NIS (24,5 milionu USD). Stavba má začít na konci roku a bude dokončena za 4-5 let. Skupina údajně spolupracuje se Spector Amisar Architects.

Investiční portfolio skupiny Lian zahrnuje BitFury, Spotify, Curve a Zoom. Europe-Israel Group skupuje a rozvíjí půdu a je ovládána Maorem a Snirem Malulem. P.A.I. je řízen Omerem a Yanivem Adamem.

V roce 2009 se Omer zúčastnil izraelské televizní reality pěvecké soutěže Kokhav Nolad, poté, co byl při vstupu do soutěže diskvalifikován za to, že je příliš mladý na účast – 15 let. Od té doby vydal šest alb a jedno EP.

Bynet Data Communications buduje podzemní datové centrum pro Oracle v Jeruzalémě. Zařízení je bunkr o rozloze 14 000 metrů čtverečních umístěný pod pěti parkovacími úrovněmi a 17patrová budova v technologickém centru Har Hotzvim ve městě. Datové centrum se rozprostírá na čtyřech podlažích v hloubce 50 metrů pod úrovní terénu.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

3 Thoughts to “Poblíž izraelského Nazaretu je plánováno podzemní datové centrum ”

  1. […] post Poblíž izraelského Nazaretu je plánováno podzemní datové centrum  first appeared on DATACENTER NETWORK […]

  2. viagra in india price

    Poblíž izraelského Nazaretu je plánováno podzemní datové centrum | DATACENTER NETWORK NEWS

  3. best college essay help

    Poblíž izraelského Nazaretu je plánováno podzemní datové centrum | DATACENTER NETWORK NEWS

Leave a Comment