GPX otevírá datové centrum Mumbai 2

GPX's Mumbai2 facility

Společnost GPX Global Systems otevřela své druhé datové centrum v Bombaji.

Nové umístění má 16MW výkonu a 5600 metrů čtverečních prostoru, ale je popsáno jako zařízení Edge. Portfolio Mumbai společnosti GPX má nyní 9 754 metrů čtverečních.

GPX říká, že Mumbai 2 bylo certifikováno jako stupeň IV, se souběžně udržovatelnou a odolnou infrastrukturou, která nabízí 99,999 procent dostupnosti SLA. To se však dosud neobjevilo na seznamu Uptime Institute of Tier Certification. Zařízení Mumbai 1 osvědčení o konstrukci Tier IV má, bylo vydáno v roce 2012.

Datové centrum má 16MW užitného výkonu dodávaného na více 33 kV zdrojích z několika elektráren Tata. Má redundanci výkonu N + 1 se 72 hodinami zálohování na místě poskytovaného systémy UPS Eaton s lithium-iontovými bateriemi, které dodávají 6MW kritického výkonu. Stojany mohou mít hustotu až 15 kW.

V souladu s klimatem v Bombaji má zařízení tři nezávislé chladicí systémy v konfiguraci N + 1, přičemž každý chladicí systém je dodáván se třemi chladiči a vyhrazenými přívodními / vratnými trubkami. Každý chladicí systém má více CRAH v konfiguraci N + 7 a každý chladič (od společnosti Daikin) má svůj vlastní nezávislý UPS.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment