AMD EPYC 7003 Series překonává světové rekordy

3rd Gen AMD EPYC server processors

HPE rozšířila svou nabídku výpočetních řešení založených na procesorech AMD, která svým rekordním výkonem překonává konkurenční řešení až o 39 %. Společnost HPE použitím nově na trh uvedených procesorů AMD EPYC 7003 Series navíc překonala více než 30 světových rekordů v klíčových oblastech pracovních zátěží serverů, jako jsou například virtualizace, databázové analytické úlohy a Java aplikace, vše při mimořádné energetické úspornosti.

Nové portfolio serverů HPE ProLiant a systémů HPE Apollo založené na procesorech AMD EPYC 3. generace tvoří základ pro výpočetní platformy, které poskytují bezkonkurenční výkon, zabezpečení, automatizaci a možnosti vzdálené správy. Zároveň podporuje širokou škálu kritických úloh nezbytných pro digitální transformaci. HPE rovněž nabízí superpočítače HPE Cray EX, které prostřednictvím procesoru AMD EPYC 3. generace uspokojí i potřeby systémů třídy exascale, jež jsou až desetkrát rychlejší než dnešní nejvýkonnější superpočítače.

Firmy mohou tato nejnovější řešení HPE snadno nasadit prostřednictvím HPE GreenLake, což je platforma jako služba účtovaná podle jejího skutečného využití, která může běžet lokálně, na okraji sítě či v kolokačním centru. Řešení HPE GreenLake v sobě kombinuje jednoduchost a pružnost cloudu s možnostmi správy a řízení a s ponecháním si plné kontroly nad technologií, což je charakteristické pro hybridní cloud computing.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment