Roadshow Datová centra ve 21. století – čas na změnu

Roadshow datová centra

Roadshow Datová centra ve 21. století – čas na změnu, pořádaná společností Arrow se uskuteční 24. dubna v Praze, 25. dubna s Brně a 26. dubna 2018 v Ostravě, vždy v čase od 9.00 do 13.30 hodin.

Infrastruktura datových center je často složitá a jejich provoz je poměrně nákladný. Firmy proto hledají cestu, jak co nejefektivněji využít své zdroje a provozovat všechny potřebné aplikace jednoduše, snadno a rychle při zachování dostupnosti a ziskovosti.

Řešením je hyperkonvergovaná infrastruktura, která představuje kombinaci serverů, úložišť, sítí a softwaru pod jednou správou.

Přijďte se seznámit s pohledem společností NetApp a VMware na řešení hyperkonvergované infrastruktury, který bude doplněný o pohled společnosti Veeam na dostupnost dat.

Agenda roadshow:

NetApp: První generace HCI versus NetApp HCI

  • Ukážeme vám, čeho první generace HCI dosáhla, ale také, čím je nadále limitována. Zdůrazníme architektonické kompromisy, které mnohá z těchto řešení mají. Nakonec se dozvíte, proč je NetApp HCI správným řešením pro zákazníky budující IT infrastruktury nové generace.

VMware: Nebaví vás tradiční infrastruktura tak, jak je?

  • Provozujete VMware virtualizaci, ale zavádění nových technologií, projektů a funkcionalit je ve vašem prostředí zdlouhavé? Ukážeme si, jak vypadá hyperkonvergovaná infrastruktura z pohledu VMware technologií, jaké jsou její přínosy a možnosti nasazení. V prezentaci se zaměříme na produkty vSAN, NSX a vRealize.

Veeam: Hyper Availability Platform – řešení pro éru digitální transformace

  • Data jsou motorem digitální transformace. Data jsou klíčem k porozumění zákazníkům a jejich preferencím. Data umožňují organizacím zvýšit jejich efektivitu, rozhodujícím osobám poskytují schopnost předvídat trendy. Jak vaše data nejlépe chránit, jak zajistit jejich dostupnost? To vše se dozvíte na přednášce společnosti Veeam Software.

 

Termíny Roadshow

24.4.2018 Ostrava, >více informací a registrace<

25.4.2018 Brno, >více informací a registrace<

26.4.2018 Praha, >více informací a registrace<

Související články

Leave a Comment