PCIe NAS SSD určený pro komerční použití

PCle NAS SSD

Společnost Seagate Technology oznámila nejnovější vysoce výkonné řešení vhodné pro multi uživatelské prostředí NAS. Tímto rozšiřuje oceňovanou produktovou linii Ironwolf SSD. IronWolf 510 SSD je M.2 NVMe SSD se zálohovací rychlostí až 3GB za sekundu a je ideální pro kreativní profesionály a pro podniky vyžadující celodenní přístup do víceuživatelského úložiště kompatibilního s NVMe systémy.

IronWolf 510 SSD splňuje požadavky drive write per day (DWPD), povoluje víceuživatelskému NAS prostředí pracovat s jejich daty se stálým výkonem. IronWolf 510 SSD má spolehlivost 1,8 miliony hodin střední doby mezi poruchami (MTBF) v PCIe form factor, zároveň nabízí možnost obnovení dat 2 roky a 5 let záruky. IronWolf Health Management pomáhá diagnostikovat disk a bude brzy k dispozici na systémech, které jsou kompatibilní s NAS.

„Jsme první, kdo pro NAS poskytl účelové M.2 NVMe, které nejen přesahují metriky výkonů SATA, ale také poskytují 3x větší výdrž ve srovnání s konkurencí. Zároveň to vyhovuje požadované vytrvalostní specifikaci jednoho DWPD, kterou naši partneři NAS očekávají v zájmu zákazníků,“ řekl senior viceprezident Matt Rutledge. „Díky vysoké výdrži naši zákazníci nakupují NAS SSD pro malé firmy a kreativní profesionály.“

IronWolf 510 SSD PCIe Gen3 x4, NVMe 1.3 je k dispozici ve variantách 240 GB, 480 GB, 960 GB a 1,92 TB, je kompatibilní s předními výrobci NAS a poskytuje serverové úložiště pro malé a střední podniky a kreativní profesionály, kteří používají NAS. Je možné kombinovat pevné disky IronWolf s IronWolf SSD a těžit z ultra vysoké kapacity, výdrži a vysokorychlostního ukládání do mezipaměti.

Maloobchodní cena IronWolf 510 SSD je CZK 2.999 – 240 GB, CZK 4.129 – 480 GB, CZK 8.399 – 960 GB a CZK 13.599 – 1,92 TB.

Související články

Leave a Comment