EkkoSense nabízí thermal starter pack v hodnotě 2500 liber

EkkoSoft

EkkoSense, specialista na tepelnou simulaci, nabízí 5. a 6. listopadu v Londýně pilotní verzi SaaS softwaru pro 3D vizualizaci a optimalizaci datového centra, který je zaměřen na edge datová centra.

EkkoSoft Critical Starter Pack “třídy DCIM” je určen pro provoz mikro a modulárních datových center, stejně jako pro větší organizace, které chtějí vyzkoušet software pro plánování kapacity a simulaci. Cena za balení zahrnuje deset nízkopodlažních snímačů teploty (stačí pro pět nebo deset racků) a roční přístup do vizualizačních, analytických a optimalizačních SaaS softwarů společnosti EkkoSense.

“Zavedli jsme startovací balíček, abychom poskytli datovým střediskům všech velikostí přístup k možnostem plánování a simulace M&E kapacit, které byly dříve k dispozici pouze pro největší datová centra,” řekl Dean Boyle, generální ředitel společnosti EkkoSense. Balíček je navržen tak, aby byl snadno použitelný, takže zákazníci mohou jen přetahovat prostředky do simulace bez nutnosti drahých konzultantů DCIM,

Balíček může uspořit více než 20 procent energie, tvrdí Boyle, a je schopen integrovat stávající hardware včetně bezdrátových senzorů třetích stran.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment